• Україна

  • Ізраїль і Єгипет

  • Оттава

  • Гіза

  • Львів

  • Вифлеєм

  • Рим

 Подорожуємо

Хористи підняли свої голоси у пісні і молитві на чотирьох континентах: у Північнiй Америці (в  Канадi і США), в Європі (в Італії і в  Україні), в Азії (Середному Сході, в Ізраїлі) та в Африці (в Єгипті). Непогано!

IF2.2020.jpg

 Ізраїль і Єгипет

У 1988-oмy році, преподобний o. Євтимій Волинський, тоді ігумен Студитського монастиря біля Вудстоку, запросив Молодіжний Хор Української Католицької Церкви ім. св. о. Миколая (предтеча сьогоднішнього Парафіяльного Хору) на паломництво на Святу Землю та Єгипет, щоб відзначити Тисячоліття Християнства України і помолитися за звільнення Української Католицької Церкви від радянського гніту. Хоча більша частина подорожі  була присвячена паломництву, було кілька туристичних моментів. Наприклад, бажаючі хористи могли сісти вершки на верблюдів у Західній Пустині. Ця епічна подорож послужила основою 466-сторінкового ілюстрованого літопису, опублікованого під заголовком Українські тисячолітні святкування в Єгипті та Ізраїлі, 1988: Молодіжний хор молиться за мир і свободу Церкви в Радянському Союзі, видавництва «Папірус і Стилос» y 1994-ому році.

Рим та Україна

У 1992-ому році на запрошення преподобного о. Євтимія Волинського, Молодіжний Хор був запрошений до участі в урочистостях перенесення тлінних останків Блаженнішого Патріярха Йосифа Сліпого з Риму до Львова. Хористи мали невимовний привілей приділитися до відслуження останньої Панахиди Патріярха Йосифа в Соборі Святої Софії в Римі, ще й до Божественної Літургії з Панахидою за Блаженнішого у Соборі Святого Юра у Львові. Оскільки хор подорожував з єпископом Ізидором Борецьким, епархом Торонто та Східної Канади, та духовенством, Хор також відспівав літургії в кількох інших храмах України: у Києві, Львові, Зарваниці, Уневі, Тернополі, та Почаєві.

Оттава

Y 2011-ому році, на запрошення Конґресу Yкраїнців Канади, Хор брав участь у відкриттю пам'ятника Тарасові Шевченкові з нагоди 150-річчя смерти великого поета та 120-річчя української імміґрації до Канади. У 2017-ому та 2018-ому роках, Парафіяльний Хор взяв участь в українському фестивалі Capital Ukrainian Festival концертами літургійної музики в Українській Католицькій Святині Святого Івана Хрестителя.  

Західня Україна

Парафіяльний Хор запросили взяти участь у трьох фестивалях, які відбулися у січні 2020-ому році: 21-oму щорічному міжнародному фестивалі “Велика Коляда” у Львові; 10-ому щорічному міжнародному фестивалю “Коляда на Майзлях” в Івано-Франківську; і першому щорічному фестивалю в Українському Католицькому Університеті у Львові, “Днесь Рождається Від Діви”. Вперше на будь-якому з цих фестивалів запрошено канадський ансамбль. Використовуючи цю нагоду, хор включив до свого репертуару найстаршу різдвяну колядку Канади “Huron Carol” (Гуронська Коляда) котру заспівав чотирма мовами: англійською, французькою, уендатською та українською. Головні концерти всіх трьох фестивалів транслювалися в пр’ямому ефірі на користь міжнародної аудиторії.

Previous
Previous

Громада